12 maja 2022

Oferta pracy

PrzedmiotJęzyk polski
Termin składania dokumentów2022-05-28
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin40
Opis

Autorska Szkoła Podstawowa Saltando w Leśnicy- jesteśmy dwujęzyczną placówką edukacyjną, która rozwija w dzieciach poczucie wolności, wspiera ich holistyczny rozwój oraz zamienia edukację w przygodę życia. Ze szczególną uwagą dbamy o najwyższe standardy, w każdym aspekcie naszej działalności. Jesteśmy doświadczonym zespołem nauczycieli pasjonatów, którzy świadomie, z determinacją oraz najwyższym zaangażowaniem realizują naszą wizję edukacji na miarę wyzwań XXI wieku. Zapewniamy naszym uczniom unikalny i inspirujący program nauczania, integrujący brytyjskie curriculum (English National Curriculum) z polską podstawą programową (MEN). W swych praktykach edukacyjnych kierujemy się zindywidualizowanym podejściem w duchu komunikacji bez przemocy, gdzie akcent jest położony na rozwijanie samoświadomości, rozbudzanie talentów, a ocenianie ma charakter kształtujący.

Główne zadania:
Realizowanie zadań wychowawczo – dydaktycznych i opiekuńczych w powierzonych grupach dzieci zgodnie z podstawą programową, celami zawartymi w projektach edukacyjnych oraz koncepcji pracy szkoły. Współpracowanie z innymi pracownikami pedagogicznymi oraz specjalistami.

Wymagania:
Wyższe wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.
Doświadczenie i zamiłowanie do pracy z dziećmi.
Kreatywne podejście do nauczania.
Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:
Praca na pełen etat w zespole pasjonatów oraz możliwość rozwoju zawodowego wraz z finansowaniem niezbędnych szkoleń/studiów podyplomowych.

Typ szkołySzkoła podstawowa
Nazwa szkołyAutorska Szkoła Podstawowa Saltando
MiastoWrocław
Kod pocztowy54-041
AdresKosmonautów 328
PowiatWrocław
Gminadelegatura Wrocław-Fabryczna
Telefon726860860
E-mailsekretariat@szkolasaltando.pl