11 maja 2022

Oferta pracy

PrzedmiotLogopedia
Termin składania dokumentów2022-06-15
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin30
Opis

Miejsce pracy: Publiczne Przedszkole „Wrocławskie Skauty ” ul. Błotna

Obowiązki

- przygotowywanie i prowadzenie diagnoz logopedycznych pod kątem zaburzeń i wad wymowy;
- prowadzenie zajęć i terapii logopedycznych dla dzieci oraz porad i konsultacji dla rodziców i nauczycieli;
- podejmowanie działań profilaktycznych zapobiegających powstawaniu zaburzeń komunikacji językowej we współpracy z rodzicami dzieci;
- przygotowywanie planów terapeutycznych i opinii logopedycznych;
- prowadzenie dokumentacji logopedycznej wg. obowiązujących standardów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe: nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej - logopeda;
- niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie;
- łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi;
- umiejętność pracy w zespole;
- kreatywność, sumienności, samodzielności, punktualności, zaangażowania w pracę;
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane;

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - umowa o pracę na pełen etat;
- pracę w miłej atmosferze, w młodym gronie;
- szkolenia, możliwość robienia awansu zawodowego;
- zdobycie doświadczenia;
- dodatkowo 2000zł na start
- bezpłatne wyżywienie na terenie placówki
- stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę.

UWAGA : Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyPubliczne Przedszkole Wrocławskie Skauty VI
MiastoWrocław
Kod pocztowy51-521
Adresul. Błotna 18
PowiatWrocław
Gminagmina miejska Wrocław
Telefon666818055
E-mailbiuro@wroclawskieskauty.pl