11 października 2021

Oferta pracy

PrzedmiotMatematyka
Termin składania dokumentów2021-11-07
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin9
Opis

W związku z dynamicznym rozwojem Uczelni poszukujemy nauczyciela przedmiotów fizyka / matematyka (umowa zlecenie).
Link do strony z ogłoszeniem: https://www.dsw.edu.pl/poznaj-dsw/o-uczelni/oferty-pracy
Zakres obowiązków:
- przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych z fizyki i/lub matematyki,
- gotowość do podjęcia współpracy w pojedyncze dni i/lub w weekendy.
Oczekujemy:
- osoby posiadającej minimum tytuł zawodowy magistra matematyki / fizyki,
- gotowości do prowadzenia zajęć w formie bezpośredniej i zdalnej synchronicznej (Teams).
Wymagane dokumenty:
- CV.
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej,
- pracę w tygodniu oraz w weekendy.

Typ szkołyInne
Nazwa szkołyDolnośląska szkoła Wyższa
MiastoWrocław
Kod pocztowy53-611
Adresul. Strzegomska 55
PowiatWrocław
Gminadelegatura Wrocław-Fabryczna
Telefon539670406
E-mailmonika.ludowicz@dsw.edu.pl