11 maja 2022

Oferta pracy

PrzedmiotWychowanie przedszkolne
Termin składania dokumentów2022-06-15
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin30
Opis

Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty poszukuje Nauczycieli wychowania przedszkolnego do pracy w placówkach (do wyboru) zlokalizowanych na terenie Wrocławia przy ul. Gwiaździsta/Samborska/Radkowska/Kiełczowska/Błotna

Zakres obowiązków:

- sprawowanie opieki na dziećmi,
- organizacja zajęć edukacyjnych,
- realizacja programu,
- zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,
- kreatywność;
- sumienność;
- samodzielność;
- mile widziana książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Oferujemy:

- umowę o pracę na cały etat w tym;
- możliwość awansu zawodowego;
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez współfinansowanie studiów, kursów oraz szkoleń;
- pracę w organizacji o bogatym doświadczeniu w edukacji;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- dodatkowa premia 2.000 zł na start
- bezpłatne wyżywienie na terenie placówki

UWAGA : Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyPrzedszkole Publiczne Wrocławskie Skauty VI
MiastoWrocław
Kod pocztowy51-521
Adresul. Błotna 18
PowiatWrocław
Gminagmina miejska Wrocław
Telefon666818055
E-mailbiuro@wroclawskieskauty.pl