13 listopada 2020

Oferta pracy

PrzedmiotWychowanie przedszkolne
Termin składania dokumentów2020-11-30
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin40
Opis

Dwujęzyczne Przedszkole Creo (ul. Boya-Żeleńskiego we Wrocławiu) szuka do pracy od zaraz nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Poszukujemy osób otwartych i kreatywnych, które umieją budować relacje oparte na wzajemnym szacunki i zaufaniu, zainteresowanych alternatywnymi formami pracy. Szukamy osób, które nie boją się wyzwań i chcą razem z nami uczestniczyć w tworzeniu wyjątkowego przedszkola we Wrocławiu.

W przedszkolu pracujemy metodą projektów, a inspirujemy się pedagogiką Reggio Emilia.

OPIS STANOWISKA:
• opieka nad grupą wspólnie z drugim nauczycielem, współpraca z rodzicami
• prowadzenie kreatywnych zajęć zgodnie z autorskimi założeniami, przygotowanie planów pracy
• prowadzenie obserwacji dzieci
• realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola

Wymagamy:
- wykształcenie kierunkowe uprawniający do pracy na stanowisku nauczyciela edukacji przedszkolnej - warunek konieczny!
- język angielski na poziomie komunikatywnym
- otwartość, elastyczność, nastawienie na relacje, komunikację, współpracę
- umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
- kreatywność, nietuzinkowe pomysły i zarażanie innych swoim entuzjazmem
- aktualna książeczka do celów sanitarno–epidemiologicznych.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy metodą projektów
- prywatne pasje

Oferujemy:
- rozwój osobisty i zawodowy
- przyjazną atmosferę
- korzystne warunki finansowe
- umowa o pracę na pełny etat
- spotkania integracyjne
- dużo czasu na świeżym powietrzu

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyPunkt Przedszkolny Creo
MiastoWrocław
Kod pocztowy51-160
AdresBoya-Żeleńskiego, 24
PowiatWrocław
Gminagmina miejska Wrocław
Telefon723123844
E-mailmultilingual.wroclaw@gmail.com